مهد کودک درنا

مهد کودک و پیش دبستانی دُرنا با مديريت سركار خانم شکوفه جوادی( کارشناس علوم مشاوره و راهنمایی) از سال 1388 در شهراسلامشهر تاسیس شد .

اين مركز شامل هشت كلاس (از گروه سني شیرخوار تا پيش دبستاني)، يك سالن بازي سرپوشيده،یک اتاق مجهز به اتاق بازی ،اتاق جهت تولدهای گروهی  و يك محیط بازي در فضاي آزاد جهت تخليه انرژي كودكان مي‌باشد.

لازم است بگوییم کلیه مربیان در مهدکودک درنا دوره های خاص آموزشی را گذرانده و دارای سابقه کار با کودکان می باشند و با عشق و صرف انرژی فراوان به تعلیم و تربیت کودکان می‌پردازند.

مهدکودک و پیش دبستانی دُرنا  به منظور پرورش فرزند ان دلبند شما  برنامه های آموزشی بسیار متنوعی دارد .

از جمله برنامه های این مرکز می توان به آموزش سفالگری،آموزش قرآن،آموزش موسیقی ،آموزش چرتکه،استعداد یابی و خلاقیت ،نقاشی،نمایش،مهارت های ده گانه زندگی،زبان انگلیسی،رباتیک،سازه ماکارون،انجام آزمایشات علوم،نجوم و آموزش های روانشناسی برای والدین  دارد .

با توجه به شرایط کرونایی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی  و حفظ سلامتی فرزندان دلبند شما کلاس ها با ظرفیت کمتر و با فاصله یک متری و ضد عفونی و ارایه ماسک  برگزار می شود .

به لطف و یاری خدا مهد کودک و پیش دبستانی دُرنا از شورا ی شهر،بهزیستی ،فرمانداری تقدیر نامه های فراوانی دریافت نموده است .

خداوند را شاکریم که در مدت  15 سال فعالیت و حضور در این عرصه بیش از 2000 نفر از طریق مهد کودک و پیش دبستانی دُرنا آموزش های این مرکز را دریافت نمودن.

شما والدین محترم نیز به منظور بهره مندی از آموزش های این مرکز میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 17 جهت ثبت نام در اموزش ها و فعالیت های این مرکز با  ما  در تماس باشید

15سال تجربه
2000عضو
15مربیان مجرب
30تقدیر نامه
اعضا
_

آشنایی با مربیان کارشناس مهد دُرنا

ما حرفه ای هستیم و با هم کار می کنیم

_

رز نیاگارا

مدیر کودکان

آنا کیدمن

مدیر پیش دبسانی

سار جکسون

مدیر پشتیبانی

همکاران
_

مهد وپیش دبستانی دُرنا از نگاه تقدیر نامه ها

 

از نگاه سازمان و مراکز آموزشی

_