فعالیت های مذهبی

مهدکودک اولین مکانی است که زمینه های لازم برای شکوفایی استعدادهای کودکان را فراهم می سازد و از طریق آموزش های مناسب، مهارت ها، ارزشها و اصول اخلاقی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی را به آنها انتقال می دهد.
مهدکودک محلی است برای مراقبت، شناخت استعدادها،‌ پرورش عاطفی، جسمی، هوشی، رفتاری (اجتماعی) گفتاری و رشد خلاقیت کودکان در سن پیش از دبستان  و مربی مهدکودک در واقع جایگزین مادر در زمان نبود اوست.
بنابراین وظیفه مربی مهد فقط نگهداری و پرستاری از کودک نیست بلکه مربی باید به همه جوانب پرورش جسمی و معنوی کودک توجه کند.
او باید زمینه های لازم برای شکوفایی استعدادهای کودکان را فراهم و از طریق آموزش های مناسب، مهارت ها، ارزش‌ها و اصول اخلاقی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی را به آن‌ها انتقال دهد.

مهدکودک درنا |اسلامشهر

فعالیت های مذهبی در مهد درنا |اسلامشهر

محیط مهد باید به نوعی باشد که کودک با ارزش های و اصول اخلاقی و اسلامی آشنا شود نباید در مهد به کودک فرهنگ و ارزش های غربی را آموخت.
در مهد کودک وپیش دبستانی درنا به مدیریت خانم شکوفه جوادی در اسلامشهر شما می توانید فرزند دلبند خود  را  از همان  سنین پایین  با مباحث مذهبی  با برگزاری کلاس های آموزش قرآن و عزاداری در محرم و و سایر برنامه ها آشنا  کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

    خانه فروشگاهارسال پیامشماره تماس